فرم پیشنهاد ورود اعضاء و درخواست بیمه مسئولیت مالکان شناورها

فرم رو به رو را دانلود و پر نموده و به همراه مدارک لازم به ایمیل درج شده در پایین صفحه برای ما ارسال نمایید

پیشگیری از خسارت

موسسه بیمه متقابل کیش بر این باور است که یکی از خدمات اصلی و کلیدی برای اعضا؛ توصیه های پیشگیری از خسارتِ به موقع، دقیق و قابل اجرا می باشد.

به همین ترتیب، بررسی بهینه و موثر خسارت هایی که به طور مکرر اتفاق می افتد، در راستای حصول اطمینان از اطلاع اعضا در خصوص کنترل ریسک های شناخته شده در تجارتشان،امری بس حیاتی است.

پیشگیری از خسارت همواره  یکی از دغدغه های اصلی موسسه بیمه متقابل کیش در راستای مشارکت در جمع آوری، آماده سازی و انتشار بیانیه های سودمند و قابل اجرا برای اعضا و همچنین کارشناسان شرکت می باشد.

کلید موفقیت موسسه همواره در همکاری و مشارکت با اعضا می باشد.

بدیهی است که این موسسه همواره از شنیدن نظرات، پیشنهادات و بازخوردهای اعضا در خصوص بیانیه های منتشر شده  پیشگیری از خسارت؛ استقبال می نماید.

به همین ترتیب، آگاهی از نظرات و پیشنهادات اعضا در خصوص نحوه اطلاع رسانی و  برخورد با  مسائل و موضوعات پیش رو برای موسسه بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که اعضا به عنوان خط مقدم در صنعت کشتیرانی قرار داشته و به همین علت بهترین منبع اطلاعات از هر آنچه امروزه در صنعت دریانوردی اتفاق می افتد، می باشند.

با این اوصاف،بیانیه های پیش گیری از خسارت همواره در جهت اطلاع رسانی به اعضا، کمک رسان خواهد بود.

 

گروه

گروه پیشگیری از خسارت، متشکل از اعضای واحد خسارت و واحد مدیریت ریسک بوده که به منظور ارائه تجارب تخصصی و گسترده در قالب این دست بیانیه ها به اعضا فعالیت دارند.

 

مشارکت و بازخورد

گروه پیشگیری از خسارت همواره به منظور ارائه خدمات موثر و به موقع، از نظرات و پیشنهادات تمامی اعضا استقبال می کند.به همین منظور خواهشمند است نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود را به آدرس الکترونیکی ذیل ارسال فرمایید:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پایگاه های مفید

شکل گیری موسسه بیمه متقابل کیش

موسسه بیمه متقابل کیش در اسفندماه ۱۳۸۹ در جزیره کیش به ثبت رسید و دفتر ارتباطی خود را در تهران ایجاد کرد و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز و قرارداد اتکایی اولیه و همچنین اساسنامه و کتابچه مقررات خود را تدوین نمود.هدف اولیه از تاسیس این موسسه تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مالکان کشتی های ایرانی در قبال اشخاص ثالث با ارایه روش های نوین و به کار گیری متخصصان دریایی و بیمه کشور در کنار هم و ارایه خدمات با استانداردهای بین المللی به اعضای خود بود.

دفتر مرکزی

آدرس : کیش ، بلوار اندیشه ، خیابان مقداد ، پلاک ۸۴ ، ساختمان دوریس ، واحد ۲۴ 

کد پستی : ۷۹۴۱۷۵۳۱۷۴

تلفن تماس : ۶۰-۴۴۴۵۴۵۹ (۰۷۶) 

فکس : ۴۴۴۵۵۴۵۸ (۰۷۶) 

دفتر هماهنگی

 آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان شهید سلطانی (سایه سابق) ، پلاک ۸۲ ، ساختمان تی تی آرا ، طبقه دوم

کد پستی : ۱۹۶۷۷۱۳۹۵۵

تلفن تماس : ۳-۲۶۲۰۱۸۳۱ (۰۲۱) 

فکس : ۲۶۲۰۱۷۵۸ (۰۲۱) 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخطار قانونی

اطلاعات مندرج در این وب سایت تنها به منظور اطلاع رسانی عمومی بوده و هیچگونه ارزش قانونی، فنی و یا تجاری که بتوان به آن استناد کرد ندارد. پیشنهادات و مشاوره های قانونی همواره بصورت جداگانه ایی اعلام خواهند شد

ادامه