فرم پیشنهاد ورود اعضاء و درخواست بیمه مسئولیت مالکان شناورها

فرم رو به رو را دانلود و پر نموده و به همراه مدارک لازم به ایمیل درج شده در پایین صفحه برای ما ارسال نمایید

معرفی بیمه گری

موسسه بیمه متقابل کیش از بدو فعالیت خود گام‌های بزرگی در زمینه ایجاد دانش و بهبود شناخت در زمینه ریسک‌های دریایی در صنعت بیمه و همچنین ایجاد رغبت در میان مالکین کشتی‌ها جهت اخذ پوشش از بیمه‌های داخلی برداشته است.

تیم بیمه­ گری موسسه متشکل از برجسته ترین کارشناسان بیمه، مهندسین مالی و دریانوردان صاحب نام کشور می‌باشند و توانسته ­اند ریسک‌های P&I را بطور دقیق شناسایی، شبیه سازی و کمی نموده، حق‌بیمه پیشنهادی را با توجه به سناریوها و پوششهای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و بصورت اختصاصی محاسبه نماید.

در زمینه اتکائی نیز، این تیم با طرح سناریوهای مختلف و برنامه ریزی لازم و با درنظر گرفتن احتمالات گوناگون شرایط پیشنهادی را برای قراردادهای مختلف به بیمه مرکزی اعلام می‌نماید.

تیم بیمه­ گری موسسه با تعهد به نوآوری و ارائه خدمات با استاندارد بالا منجر به تقویت دانش موجود در زمینه بیمه دریایی، تحلیل و شناسایی ریسکهای بیمه ­ای و همچنین مدیریت ریسک بیمه­ گری دریایی شده و توانسته با بومی سازی بسیاری از فرآیندها به اعضا خود و همچنین سایر شرکت‌های بیمه در این زمینه کمک نماید.

پایگاه های مفید

شکل گیری موسسه بیمه متقابل کیش

موسسه بیمه متقابل کیش در اسفندماه ۱۳۸۹ در جزیره کیش به ثبت رسید و دفتر ارتباطی خود را در تهران ایجاد کرد و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز و قرارداد اتکایی اولیه و همچنین اساسنامه و کتابچه مقررات خود را تدوین نمود.هدف اولیه از تاسیس این موسسه تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مالکان کشتی های ایرانی در قبال اشخاص ثالث با ارایه روش های نوین و به کار گیری متخصصان دریایی و بیمه کشور در کنار هم و ارایه خدمات با استانداردهای بین المللی به اعضای خود بود.

دفتر مرکزی

آدرس : کیش ، بلوار اندیشه ، خیابان مقداد ، پلاک ۸۴ ، ساختمان دوریس ، واحد ۲۴ 

کد پستی : ۷۹۴۱۷۵۳۱۷۴

تلفن تماس : ۶۰-۴۴۴۵۴۵۹ (۰۷۶) 

فکس : ۴۴۴۵۵۴۵۸ (۰۷۶) 

دفتر هماهنگی

 آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان شهید سلطانی (سایه سابق) ، پلاک ۸۲ ، ساختمان تی تی آرا ، طبقه دوم

کد پستی : ۱۹۶۷۷۱۳۹۵۵

تلفن تماس : ۳-۲۶۲۰۱۸۳۱ (۰۲۱) 

فکس : ۲۶۲۰۱۷۵۸ (۰۲۱) 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخطار قانونی

اطلاعات مندرج در این وب سایت تنها به منظور اطلاع رسانی عمومی بوده و هیچگونه ارزش قانونی، فنی و یا تجاری که بتوان به آن استناد کرد ندارد. پیشنهادات و مشاوره های قانونی همواره بصورت جداگانه ایی اعلام خواهند شد

ادامه