فرم پیشنهاد ورود اعضاء و درخواست بیمه مسئولیت مالکان شناورها

فرم رو به رو را دانلود و پر نموده و به همراه مدارک لازم به ایمیل درج شده در پایین صفحه برای ما ارسال نمایید

بیمه جنگ P&I

در بازار تجارت بیمه، پوشش عادی بیمه دریایی، معمولا شامل تعهد خطرات جنگ نمی‌شود. تمام مسئولیت‌ها، مخارج و هزینه‌های ناشی از تروریسم نیز، صرف نظر از ماهیت عمل تروریستی، به طور معمول خارج از تعهدات عادی بیمه به‌شمار می‌رود. با افزایش راهزنی‌های دریایی، بسیاری از بیمه‌گرهای بدنه کشتی، که پیش از این راهزنی دریایی را تحت عنوان خطرات جدی، بیمه می‌کردند، این مورد را از محدوده تعهدات خود خارج کردند و اکنون به صورت فراگیرتری با عنوان بیمه نامه خطرات جنگ آن را پوشش می‌دهند. این بیمه تجارت مستقلی است که پوشش ویژه‌ای برای انواع خطرات جنگی و مسایل مربوط به جنگ ارائه می‌دهد.

در حالت کلی، پوشش فراهم شده از سوی کلوپهای P&I، جامع‌تر از پوششی است که توسط سایر بیمه‌گران در بازار تجاری عرضه می‌شود. با این حال، یک مالک کشتی می‌تواند این نوع بیمه ­نامه را متناسب با حوزه عملیاتی و تجاری خود با پرداخت حق بیمه اضافی در بازار تجاری بیمه ­های دریایی تحت پوشش قرار دهد.

اهم خطرات تحت پوشش بیمه نامه‌ جنگ می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

- بیمه خسارت و زیان وارد شده به کشتی

- حمایت و پرداخت غرامت انواع خطرات جنگ تحت پوشش P&I کلاس یک

- بیمه توقیف و تغییر مسیر

پایگاه های مفید

شکل گیری موسسه بیمه متقابل کیش

موسسه بیمه متقابل کیش در اسفندماه ۱۳۸۹ در جزیره کیش به ثبت رسید و دفتر ارتباطی خود را در تهران ایجاد کرد و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز و قرارداد اتکایی اولیه و همچنین اساسنامه و کتابچه مقررات خود را تدوین نمود.هدف اولیه از تاسیس این موسسه تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مالکان کشتی های ایرانی در قبال اشخاص ثالث با ارایه روش های نوین و به کار گیری متخصصان دریایی و بیمه کشور در کنار هم و ارایه خدمات با استانداردهای بین المللی به اعضای خود بود.

دفتر مرکزی

آدرس : کیش ، بلوار اندیشه ، خیابان مقداد ، پلاک ۸۴ ، ساختمان دوریس ، واحد ۲۴ 

کد پستی : ۷۹۴۱۷۵۳۱۷۴

تلفن تماس : ۶۰-۴۴۴۵۴۵۹ (۰۷۶) 

فکس : ۴۴۴۵۵۴۵۸ (۰۷۶) 

دفتر هماهنگی

 آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان شهید سلطانی (سایه سابق) ، پلاک ۸۲ ، ساختمان تی تی آرا ، طبقه دوم

کد پستی : ۱۹۶۷۷۱۳۹۵۵

تلفن تماس : ۳-۲۶۲۰۱۸۳۱ (۰۲۱) 

فکس : ۲۶۲۰۱۷۵۸ (۰۲۱) 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخطار قانونی

اطلاعات مندرج در این وب سایت تنها به منظور اطلاع رسانی عمومی بوده و هیچگونه ارزش قانونی، فنی و یا تجاری که بتوان به آن استناد کرد ندارد. پیشنهادات و مشاوره های قانونی همواره بصورت جداگانه ایی اعلام خواهند شد

ادامه